تبلیغات
امیر تتلو - آشتی پیام صادقیان با تتلو +عکس
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • آشتی پیام صادقیان با تتلو +عکس


  شد که چند چهره شاخص از جمله پیام صادقیان و امیر تتلو نیز دعوت بودند. صادقیان که از مدت ها پیش اعلام کرده بود با تتلو قهر کرده است، با وساطت سرمربی راه آهن با وی آشتی کرده است. تتلو در این خصوص و اینکه ماجرای قهر و آشتی شان چه بوده است در صفحه اجتماعی خود نوشت:

  «آقا فرهاد مرسى که منو پیامو رو هم آشتى دادى کارى که بزرگترا باید انجام بدن اما خوب بعضیاشون بر عکس عمل میکنن. الان با هم حرف زدیم!!! یه اعتراف: درسته من پیامو خراب کردم اما بعدش که اون دوست عزیز اون حرف دروغ رو زد و پیام هیچى نگفت. چون تا اون موقع من فقط باهاش صحبت می کردم و تمرین و نگرانش بودم!!

  من پریدم بهش!! چون می خواستم همه انرژى هاى منفى بیاد سمتش و بفهمه که چقدر حرف نزدنش برام سخت بود و چقدر مردم فحشم دادن در صورتى که من واقعا نگرانش بودم و بفهمه خراب شدنش چقدر براى همه مهمه!! می خواستم به خودش بیاد!!

  شما اصلا می دونید که پیام تو همه رده هاى سنیه تیم ملى کاپیتان بوده و این پیام بود که با بازیه قشنگش و روحیش پرسپولیسو برد آسیا اما داشتن خرابش می کردن!! من می خواستم نذارم اما منم خراب کردن و کارى کردن که ما همدیگرم خراب کنیم!!!

  من همینجا از پیام معذرت می خوام و هنوزم معتقدم بهترین استعداد ایرانه و میتونه مارادوناى ما باشه و ایشالا بتونیم فصل بعد با هم تو یه تیم واسه آقا فرهاد که مربیه جفتمونم بوده بازى کنیم!! اگه بشه کى میاد استادیوم؟!!؟»

  آشتی پیام صادقیان با تتلو +عکس  [ دوشنبه 2 شهریور 1394 ] [ 04:59 ب.ظ ] [ احمد خلج ]
  این صفحه را به اشتراک بگذارید
  ابزار رایگانابزار به اشتراک گذاری مطالب